Odměny za dobití

Kdo dobíjí, nezůstane bez dárku!

Máte naši SIM a chcete dárek? Není problém, stačí si jen dobít kredit a odměna je vaše. U MOBIL.CZ totiž každý, kdo si dobije aspoň 200 Kč, dostane vždycky něco navíc – ať už extra data zdarma nebo volné minuty volání. Odměny za dobití dostanete pokaždé, takže kdo dobíjí pravidelně, je i pravidelně odměňován!

Introduction
50 minut
ZDARMA

Volných minut
50

Platnost
30 dní

Dobití za
300+ Kč

500 MB
ZDARMA

Objem dat
500 MB

Platnost
30 dní

Dobití za
300+ Kč

Volání v MOBILu
ZDARMA

Volných minut
neomezeně ve značce MOBIL.CZ

Platnost
30 dní

Dobití za
300+ Kč

1,5 GB
ZDARMA

Objem dat
1,5 GB

Platnost
10 dní

Dobití za
300+ Kč

Neomezeně na den
ZDARMA

Objem dat
neomezeně

EU CAP 200 MB

Platnost
24 hodin

Rychlost
3 Mb/s

Dobití za
300+ Kč

Automaticky je za dobití 300 Kč a více nastavena odměna 50 volných minut do všech sítí na 30 dní. Lze ji ale změnit v aplikaci MOBIL.CZ na jinou dle vašeho přání.
U datové odměny za dobití na 30 dní po vyčerpání 500 MB dojde ke zpomalení rychlosti, u datové odměny za dobití na 10 dní po vyčerpání dojde k deaktivaci odměny.

Často kladené dotazy:

Kde si nastavím preferovanou odměnu po dobití?
Volby nároku na získání odměny za dobití nad 300 Kč lze měnit pouze v aplikacích MOBIL.CZ pro Android nebo iOS nebo v samoobsluze MOBIL.CZ.
Pokud aplikaci ještě nemáte, stáhněte si ji
zde.

Mám změnu typu odměny provést ještě před dobitím?
Ano. Na začátku má každý zákazník nastaven nárok na odměnu ve formě balíčku Volné minuty za dobití. Pokud chcete formu odměny změnit, učiňte tak ještě před dobitím kreditu.

Musím mít nastaven stále stejný typ odměny za dobití nebo je mohu střídat?
Odměny můžete střídat při každém dobití. Pouze před dobitím za 300 Kč změňte požadovaný typ odměny v aplikacích MOBIL.CZ nebo MOBIL.CZ samoobsluze a vyčkejte na potvrzující SMS.

Když si dobiji dvakrát za sebou 300 Kč, dostanu 2 odměny souběžně?
Jednotlivé formy odměn se navzájem vylučují. Tedy nelze při dvou dobitích za 300 Kč hned po sobě, získat 2 různé odměny souběžně.

Pokud dobijete kredit v době, kdy ještě čerpáte jednu z odměn, ať už je to odměna za dobití za 200 Kč nebo 300 Kč, čerpaná odměna propadá a je nahrazena novou odměnou z posledního dobití. Toto platí i v případě, kdy čerpáte odměnu z dobití za 300 Kč a dobijete částkou 200 – 299 Kč. Obchodní podmínky a podrobné fungování balíčků pro tuto akci najdete v sekci Dokumenty - Podmínky pro akce.
Tato nabídka platí od 3. 1. 2024.

Na co se často ptáte?