Balíčky internetu pro náročné

 • Data 24 – 80 MB na 24 hodin 14 Kč/ 24 hodin
  Nový balíček vás udrží online až na 1 den od dobití.
  << Méně

  Data 24 dokoupíte SMS zprávou s textem DATA24 A na číslo 3333, v naší aplikaci pro chytré telefony nebo v samoobsluze.

  Balíček obsahuje 80 MB standardní rychlostí (až 20 Mbps) a platí maximálně 24 hodin. Balíček můžete využít na všech datových technologií včetně LTE.

  Zbývající objem dat a jejich platnost můžete sledovat standardním kódem *145#, ve widgetu naší aplikace pro Android nebo v samoobsluze. Před vyčerpáním dat a po jejich vyčerpání obdržíte informační SMS.

  Balíček Data 24 se dá kombinovat i s internetem zdarma, který získáváte za dobíjení. Objem dat z balíčku Data 24 se spotřebovává vždy jako první.

  Balíček platí v zemích EU a nelze jej aktivovat v případě, že máte aktivní balíček Mega Data a/nebo Rychlý Giga.

  Sledujte zbývající data přímo na displeji s naší Android aplikaci.

  Aktivovat v samoobsluze
  Obchodní podmínky >>
  Data 24
 • Mega Data – 700 MB dat 130 Kč / 30 dní
  Potřebujete ještě více dat? S balíčkem Mega Data máte 700 MB na měsíc.
  Více >>

  700 MB dat zakoupíte SMS zprávou s textem MEGADATA A na číslo 3333, v naší aplikaci pro chytré telefony nebo v internetové samoobsluze.

  Balíček obsahuje 700 MB dat standardní rychlostí (až 20 Mbps). Balíček můžete využít na všech datových technologiích včetně LTE.

  Zbývající objem dat a jejich platnost můžete sledovat standardním kódem *145#, ve widgetu naší aplikace pro Android nebo v samoobsluze.

  Platnost balíčku je 30 dní nebo do vyčerpání objemu dat. Balíček Mega Data se dá kombinovat i s internetem zdarma, který získáváte za dobíjení. Objem dat z balíčku Mega Data se spotřebovává vždy jako první.

  Balíček platí v zemích EU a nelze jej aktivovat v případě, že máte aktivní balíček Extra Data a/nebo Rychlý Giga.

  Sledujte zbývající data přímo na displeji s naší Android aplikaci.

  Aktivovat v samoobsluze
  Obchodní podmínky >>
  Mega Data
 • Extra Data - 300 MB dat navíc 60 Kč/10 dní
  Došla vám data a potřebujete nášup? Balíček Extra Data vám dá rychlý internet na dalších 10 dní.
  Více >>

  Extra Data dokoupíte SMS zprávou s textem EXTRADATA A na číslo 3333, v naší aplikaci pro chytré telefony nebo v samoobsluze.

  Balíček obsahuje 300 MB dat standardní rychlostí (až 20 Mbps), které platí maximálně 10 dní. Balíček můžete využít na všech datových technologiích včetně LTE.

  Zbývající objem dat a jejich platnost můžete sledovat kódem *145# (po zadání na klávesnici telefonu odešlete jako hovor), ve widgetu naší aplikace pro Android nebo v internetové samoobsluze. Před vyčerpáním dat a po jejich vyčerpání obdržíte informační SMS.

  Balíček Extra Data se dá kombinovat i s internetem zdarma, který získáváte za dobíjení. Objem dat z balíčku Extra Data se spotřebovává vždy jako první.

  Balíček platí v zemích EU a nelze jej aktivovat v případě, že máte aktivní balíček Mega Data a/nebo Rychlý Giga.

  Sledujte zbývající data přímo na displeji s naší Android aplikaci.

  Aktivovat v samoobsluze
  Obchodní podmínky >>
  Extra Data
 • Rychlý Giga - 2 GB dat 300 Kč/30 dní
  S balíčkem pro nejnáročnější Rychlý Giga získáte 2 GB rychlých dat rychlostí až 20 Mbps na 30 dní.
  Více >>

  Dva Gigabajty dat zakoupíte SMS zprávou s textem RYCHLYGIGA A na číslo 3333, v naší aplikaci pro chytré telefony nebo v internetové samoobsluze.

  Balíček nabízí i vyšší rychlost až 20 Mbps na technologiích LTE a HSPA+. Data z balíčku lze využít na všech datových technologiích.

  Zbývající objem dat a jejich platnost můžete sledovat standardním kódem *145#, ve widgetu naší aplikace pro Android nebo v samoobsluze.

  Platnost balíčku je 30 dní nebo do vyčerpání objemu dat. Balíček Rychlý Giga se dá kombinovat i s internetem zdarma, který získáváte za dobíjení. Objem dat z balíčku Rychlý Giga se spotřebovává vždy jako první.

  Balíček platí v zemích EU a nelze jej aktivovat v případě, že máte aktivní balíček Extra Data a/nebo Mega Data.

  Sledujte zbývající data přímo na displeji s naší Android aplikaci.

  Aktivovat v samoobsluze
  Obchodní podmínky >>
  Rychlý Giga

Balíčky volání

 • Třicítka 57 Kč/30 dní
  Předplaťte si 30 minut volání do všech sítí. Minuta vás tak vyjde jen na pouhých 1,90 Kč.
  Více >>

  Balíček Třicítka zakoupíte SMS zprávou s textem TRICITKA A na číslo 3333, v naší aplikaci pro chytré telefony nebo v internetové samoobsluze.

  Spotřebu minut můžete sledovat ve widgetu naší aplikace pro Android nebo v samoobsluze, po vyčerpání 20 minut a celého balíčku vám přijde SMS zpráva.

  Předplacené minuty platí při volání v zemích EU na standardní čísla mobilních a pevných sítí České republiky. Platnost zakoupených minut je 30 dní a odečítají se s tarifikací 60+1 sekunda.

  Balíček nelze používat zároveň s balíčky Pokecám v MOBILu a Volám všem.

  Sledujte zbývající minuty přímo na displeji s naší Android aplikaci.

  Aktivovat v samoobsluze
  Obchodní podmínky >>
  Třicítka
 • Pokecám v MOBILu 149 Kč/30 dní
  Volejte a posílejte SMS neomezeně dalším číslům v rámci MOBIL.CZ za méně než 5 Kč za den.
  Více >>

  Pro aktivaci zašlete SMS zprávu s textem POKECAM A na číslo 3333, obnovování zrušíte textem POKECAM D. Aktivaci můžete rovněž provést v naší aplikaci pro chytré telefony nebo v internetové samoobsluze. Máte-li dostatečný kredit, balíček se po 30 dnech prodlužuje automaticky.

  Balíček neplatí v roamingu, platí jen pro volání v ČR a nelze jej aktivovat zároveň s balíčky Třicítka a Volám všem.

  Aktivovat v samoobsluze
  Obchodní podmínky >>
  Pokecám v MOBILu
 • Volám Všem 189 Kč/10 dní
  Volejte neomezeně v rámci ČR.
  Více >>

  Pro aktivaci zašlete SMS zprávu s textem VOLAMVSEM A na číslo 3333, obnovování zrušíte textem VOLAMVSEM D. Aktivaci můžete rovněž provést v naší aplikaci pro chytré telefony nebo v internetové samoobsluze. Máte-li dostatečný kredit, balíček se po 10 dnech prodlužuje automaticky.

  Předplacené minuty platí při volání v zemích EU na standardní čísla mobilních a pevných sítí České republiky. Balíček nelze aktivovat zároveň s balíčkem Třicítka a Pokecám v MOBILu.

  Aktivovat v samoobsluze
  Obchodní podmínky >>
  VOLÁM VŠEM

Ostatní služby

 • Zahraniční roaming Pokud cestujete do zahraničí, nebojte se vzít si telefon s sebou.
  Změny cen roamingu v zemích EU od 11. června 2017.
  Více >>
  Zóna Volání v rámci zóny a do ČR Příchozí hovor Odeslání SMS Odeslání MMS
    Kč/min. Kč/min. Kč/SMS Kč/MMS
  1 – Země EU dle ČR dle ČR dle ČR dle ČR
  2 – Zbytek Evropy 35,- 18,- 9,60 16,60
  3 – Ostatní země  69,- 49,- 14,60 21,60

  V 1. zóně účtujeme služby dle podmínek účtování v ČR

  Tip: Pokud chcete v EU datovat okamžitě po překročení hranic, doporučujeme vycestovat s již rozčerpaným balíčkem nebo s daty za dobití.

  Pokud cestujete do exotičtějších destinací, ověřte si dostupnost roamingu v dané zemi v seznamu roamingových partnerů pro předplacenou kartu v příloze A ceníku.

  Nezapomeňte: V zahraničí musíte z telefonu volat česká čísla jen s přidáním předvolby +420.

  Ceník Seznam roamingových partnerů pro předplacenou kartu (Příloha A)
  Roaming
 • Volání do zahraničí Volání z ČR do mnoha zahraničních destinací je velmi snadné – vytočte číslo s mezinárodní předvolbou a můžete mluvit, s kým potřebujete.
  Více >>
  Cílová země Cena za min.
  Sousední země 11 Kč
  Evropa  15 Kč
  Svět 35 Kč
  Satelitní sítě 200 Kč
  SMS do zahraničí 5,05 Kč

  Ceny jsou v Kč za minutu včetně DPH. Hovory jsou účtovány po minutách (60+60 sekund). Hovory na satelitní čísla jsou účtovány po 10 sekundách od spojení hovoru.

  Ceny volání ze zahraničí najdete v popise služby Roaming.

  Sousední - Slovensko, Německo, Polsko a Rakousko

  Evropa - Albánie, Andora, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Černá hora, Dánsko, Estonsko, Fayerské ostrovy, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Irsko, Island, Itálie, Kosovo, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Martinik, Monako, Moldavsko, Nizozemsko, Norsko, Portugalsko, Reúnion, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Slovinsko, Spojené království, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Vatikán

  Svět - Země neuvedené v předchozích

  Satelit - Inmarsat B, Inmarsat M, Iridium (8817, 8818), Maritime Comm. Inmarsat A, Inmarsat Aero, Inmarsat M4, Iridium (8816).

  Ceník
  Mezinárodní hovory
 • Platby mobilem Mobilní telefon může sloužit jako platební nástroj za nákupy mobilních aplikací, jízdenek na MHD nebo dalších služeb. Více >>
  M-platba – peněženka ve vašem mobilu

  M-platba vám pomůže jednoduše zaplatit mobilem u internetových obchodníků. Aktuálně podporujeme partnery Google Play (Obchod Play), Windows Phone Store, níže uvedené obchodníky přijímající PayPal (tj. nejedná se o dobíjení peneženky PayPal), SAMSUNG obchod, Facebook a BlackBerry App World.

  Na stránce obchodníka zvolíte platbu pomocí platební metody T-Mobile m-platba. Poté budete přesměrováni na platební bránu, kde vám pro kontrolu zobrazíme podrobnosti. Stisknutím tlačítka Provést transakci platbu dokončíte a platba vám bude stržena z předplaceného kreditu.

  Pokud nemáte m-platby aktivní, můžete je aktivovat internetové samoobsluze.  Platby mobilem pomocí SMS nebo hovoru

  Mobilním telefonem můžete nakupovat i SMS jízdenky, platit parkování, cestovní pojištění, přispívat na dobročinnost, nebo nakupovat aplikace.

  Mobilem můžete platit pomocí SMS, nebo voláním na čísla se zvláštní tarifikací. Podrobnosti o možnostech plateb mobilem najdete zde, ceny v našem ceníku.

  Upozorňujeme, že MOBIL.CZ platby pouze zprostředkovává, daňové doklady k nákupu nebo případné reklamace je nutné vyřizovat přímo s obchodníkem nebo provozovatelem.


  Více informací o mobilních platbách
  Ceník
  Obchodní podmínky pro m-platby
  Obchodní podmínky pro platební služby
  Mezinárodní hovory

Užitečné kódy

 • *146# Zjistit výši a platnost kreditu a vaše telefonní číslo
 • *145# Zjistit stav čerpání dat a platnost

Patří telefonní číslo k MOBIL.CZ?

Obchodní podmínky a ceník

Zákaznická podpora

3333 nebo +420 738 333 333

Všechny dotazy k vašemu telefonnímu číslu, samoobsluze a k reklamacím dokážeme vyřešit pouze na těchto zákaznických linkách. Operátoři jsou dostupní v pracovní dny od 8 do 19 hodin. Volání na linku a hlasový automat je zdarma, cena spojení s operátorem je 20 Kč (za oprávněné reklamace se neplatí).