Výhody dobíjení kreditu

Za dobití kreditu částkou alespoň 200 Kč od nás získáváte:

  • 200 MB internetu zdarma na 30 dní od dobití

Po dobití můžete celých 200 korun kreditu například provolat, nebo si koupit některý z našich doplňkových balíčků internetu či volání.

Dobít v samoobsluze

Dobít kartou

Jak si dobít kredit?

V naší mobilní aplikaci Jak dobít - v mobilní aplikaci

Ať jste kdekoliv, dobijete si kredit platební kartou v naší mobilní aplikací. Aplikace vám umí ukazovat i aktuální výši kreditu přímo na obrazovce telefonu formou tzv. widgetu. Aplikace je k dispozici pro operační systém Android a stáhnete ji nyní na Google Play

Na internetu Jak dobít - internet

Kredit můžete jednoduše dobít na internetu pomocí platební karty v internetové samoobsluze a vybrat záložku Dobíjení.

Na dobíjecích terminálech

Kredit si můžete jednoduše dobít na terminálech Sazky. Stačí obsluze sdělit vaše telefonní číslo MOBIL.CZ.

V bankomatech Jak dobít - bankomat

Kredit si můžete pohodlně dobít také v bankomatech většiny českých bank. Pokud nenajdete logo MOBIL.CZ, zvolte dobíjení T-Mobile nebo Twist. Zadejte ale své číslo MOBIL.CZ. My už se o správné dobití postaráme.

V elektronickém
bankovnictví Jak dobít - bankovnictví

Dobití kreditu je k dispozici i v elektronickém bankovnictví některých bank. Stačí se přihlásit a kredit máte okamžitě k dispozici. Pokud v nabídce nenajdete MOBIL.CZ, zvolte dobíjení T-Mobile nebo Twist. Zadejte ale své číslo v MOBIL.CZ. My už se o správné dobití postaráme.

Pomocí kuponu Jak dobít - kupón

Prodej dobíjecích kuponů MOBIL.CZ byl ukončen. Pokud aktuálně vlastníte dobíjecí kupon, nezapomeňte jej využít do 21.3.2018. Po tomto datu již nebude dobíjecí kupon možné použít a propadá.

Jak nato? Setřete pole na zadní straně a zadejte čtrnáctimístný kód jako vytáčení čísla ve svém telefonu ve tvaru *144*číslo-kuponu# a “volejte“ na něj.

Změna DPH u předplaceného kreditu

Jak to teď bude s DPH při dobití kreditu u předplacené karty MOBIL.CZ?

Od 1. 4. 2017 budou v návaznosti na současný vývoj legislativy upravující daň z přidané hodnoty zdaňovány služby poskytované prostřednictvím předplacených karet až v okamžiku jejich poskytnutí. To je totiž okamžik, kdy už je tato služba známa. Hlavní změna je, že služby nedaníme při dobití, jak tomu bylo doposud.

Změna se dotkne jen zákazníků, kteří potřebují daňový doklad o nákupu či dobití kreditu. Jestli to vy nejste, tak s klidným srdcem můžete přestat číst, protože změna se vás nedotkne.

Co se bude vlastně měnit?

Co je doklad Spotřeba kreditu a kde ho najdu?

Užitečné kódy

  • *146# Zjistit výši a platnost kreditu a vaše telefonní číslo
  • *145# Zjistit stav čerpání dat a platnost

Patří telefonní číslo k MOBIL.CZ?

Obchodní podmínky a ceník

Zákaznická podpora

3333 nebo +420 738 333 333

Všechny dotazy k vašemu telefonnímu číslu, samoobsluze a k reklamacím dokážeme vyřešit pouze na těchto zákaznických linkách. Operátoři jsou dostupní v pracovní dny od 8 do 19 hodin. Volání na linku a hlasový automat je zdarma, cena spojení s operátorem je 20 Kč (za oprávněné reklamace se neplatí).