Výhody předplacené karty

MOBIL.CZ - Kredit

Pořiďte si předplacenou kartu

Úplný ceník   Obchodní podmínky

* Z počátečního kreditu lze 200 Kč použít pouze na základní služby – volání, SMS, data.

Kde si koupit předplacenou kartu

U dobrých prodejců

K dostání v trafikách RELAY, Valmont a dalších trafikách zásobovaných PNS. Celkem se jedná o více než 2500 prodejních míst.

Najít prodejce

Na internetu

Neplatíte poštovné a balné, a za pár dní vám pošťák předplacenou kartu přinese do vlastních rukou.

Koupit na internetu

Příplatkové balíčky a další služby

 • Třicítka 57 Kč/30 dní
  Předplaťte si 30 minut volání do všech sítí. Minuta vás tak vyjde jen na pouhých 1,90 Kč.
  Více >>

  Balíček Třicítka zakoupíte SMS zprávou s textem TRICITKA A na číslo 3333, v naší aplikaci pro chytré telefony nebo v internetové samoobsluze.

  Spotřebu minut můžete sledovat ve widgetu naší aplikace pro Android nebo v samoobsluze, po vyčerpání 20 minut a celého balíčku vám přijde SMS zpráva.

  Předplacené minuty platí při volání v zemích EU na standardní čísla mobilních a pevných sítí České republiky. Platnost zakoupených minut je 30 dní a odečítají se s tarifikací 60+1 sekunda.

  Balíček nelze používat zároveň s balíčky Pokecám v MOBILu a Volám všem.

  Sledujte zbývající minuty přímo na displeji s naší Android aplikaci.

  Aktivovat v samoobsluze
  Obchodní podmínky >>
  Třicítka
 • Pokecám v MOBILu 149 Kč/30 dní
  Volejte a posílejte SMS neomezeně dalším číslům v rámci MOBIL.CZ za méně než 5 Kč za den.
  Více >>

  Pro aktivaci zašlete SMS zprávu s textem POKECAM A na číslo 3333, obnovování zrušíte textem POKECAM D. Aktivaci můžete rovněž provést v naší aplikaci pro chytré telefony nebo v internetové samoobsluze. Máte-li dostatečný kredit, balíček se po 30 dnech prodlužuje automaticky.

  Balíček neplatí v roamingu, platí jen pro volání v ČR a nelze jej aktivovat zároveň s balíčky Třicítka a Volám všem.

  Aktivovat v samoobsluze
  Obchodní podmínky >>
  Pokecám v MOBILu
 • Volám Všem 189 Kč/10 dní
  Volejte neomezeně v rámci ČR.
  Více >>

  Pro aktivaci zašlete SMS zprávu s textem VOLAMVSEM A na číslo 3333, obnovování zrušíte textem VOLAMVSEM D. Aktivaci můžete rovněž provést v naší aplikaci pro chytré telefony nebo v internetové samoobsluze. Máte-li dostatečný kredit, balíček se po 10 dnech prodlužuje automaticky.

  Předplacené minuty platí při volání v zemích EU na standardní čísla mobilních a pevných sítí České republiky. Balíček nelze aktivovat zároveň s balíčkem Třicítka a Pokecám v MOBILu.

  Aktivovat v samoobsluze
  Obchodní podmínky >>
  VOLÁM VŠEM
 • Extra Data - 300 MB dat navíc (platí od 11.6) 60 Kč/10 dní
  Došla vám data a potřebujete nášup? Balíček Extra Data vám dá rychlý internet na dalších 10 dní.
  Více >>

  Extra Data dokoupíte SMS zprávou s textem EXTRADATA A na číslo 3333, v naší aplikaci pro chytré telefony nebo v samoobsluze.

  Balíček obsahuje 300 MB dat standardní rychlostí (až 20 Mbps), které platí maximálně 10 dní. Balíček můžete využít na všech datových technologiích včetně LTE.

  Zbývající objem dat a jejich platnost můžete sledovat kódem *145# (po zadání na klávesnici telefonu odešlete jako hovor), ve widgetu naší aplikace pro Android nebo v internetové samoobsluze. Před vyčerpáním dat a po jejich vyčerpání obdržíte informační SMS.

  Balíček Extra Data se dá kombinovat i s internetem zdarma, který získáváte za dobíjení. Objem dat z balíčku Extra Data se spotřebovává vždy jako první.

  Balíček platí v zemích EU a nelze jej aktivovat v případě, že máte aktivní balíček Rychlý Giga.

  Sledujte zbývající data přímo na displeji s naší Android aplikaci.

  Aktivovat v samoobsluze
  Obchodní podmínky >>
  Extra Data
 • Rychlý Giga - 2 GB dat (platí od 11.6)300 Kč/30 dní
  S balíčkem pro nejnáročnější Rychlý Giga získáte 2 GB rychlých dat rychlostí až 20 Mbps na 30 dní.
  Více >>

  Gigabajt dat zakoupíte SMS zprávou s textem RYCHLYGIGA A na číslo 3333, v naší aplikaci pro chytré telefony nebo v internetové samoobsluze.

  Balíček nabízí i vyšší rychlost až 20 Mbps na technologiích LTE a HSPA+. Data z balíčku lze využít na všech datových technologiích.

  Zbývající objem dat a jejich platnost můžete sledovat standardním kódem *145#, ve widgetu naší aplikace pro Android nebo v samoobsluze.

  Platnost balíčku je 30 dní nebo do vyčerpání objemu dat. Balíček Rychlý Giga se dá kombinovat i s internetem zdarma, který získáváte za dobíjení. Objem dat z balíčku Rychlý Giga se spotřebovává vždy jako první.

  Balíček platí v zemích EU a nelze aktivovat zároveň s balíčkem Extra Data.

  Sledujte zbývající data přímo na displeji s naší Android aplikaci.

  Aktivovat v samoobsluze
  Obchodní podmínky >>
  Rychlý Giga
 • Zahraniční roaming Pokud cestujete do zahraničí, nebojte se vzít si telefon s sebou.
  Změny cen roamingu v zemích EU od 11. června 2017.
  Více >>
  Zóna Volání v rámci zóny a do ČR Příchozí hovor Odeslání SMS Odeslání MMS
    Kč/min. Kč/min. Kč/SMS Kč/MMS
  1 – Země EU dle ČR dle ČR dle ČR dle ČR
  2 – Zbytek Evropy 35,- 18,- 9,60 16,60
  3 – Ostatní země  69,- 49,- 14,60 21,60

  V 1. zóně účtujeme služby dle podmínek účtování v ČR

  Tip: Pokud chcete v EU datovat okamžitě po překročení hranic, doporučujeme vycestovat s již rozčerpaným balíčkem nebo s daty za dobití.

  Pokud cestujete do exotičtějších destinací, ověřte si dostupnost roamingu v dané zemi v seznamu roamingových partnerů pro předplacenou kartu v příloze A ceníku.

  Nezapomeňte: V zahraničí musíte z telefonu volat česká čísla jen s přidáním předvolby +420.

  Ceník Seznam roamingových partnerů pro předplacenou kartu (Příloha A)
  Roaming
 • Volání do zahraničí Volání z ČR do mnoha zahraničních destinací je velmi snadné – vytočte číslo s mezinárodní předvolbou a můžete mluvit, s kým potřebujete.
  Více >>
  Cílová země Cena za min.
  Sousední země 11 Kč
  Evropa  15 Kč
  Svět 35 Kč
  Satelitní sítě 200 Kč
  SMS do zahraničí 5,05 Kč

  Ceny jsou v Kč za minutu včetně DPH. Hovory jsou účtovány po minutách (60+60 sekund). Hovory na satelitní čísla jsou účtovány po 10 sekundách od spojení hovoru.

  Ceny volání ze zahraničí najdete v popise služby Roaming.

  Sousední - Slovensko, Německo, Polsko a Rakousko

  Evropa - Albánie, Andora, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Černá hora, Dánsko, Estonsko, Fayerské ostrovy, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Irsko, Island, Itálie, Kosovo, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Martinik, Monako, Moldavsko, Nizozemsko, Norsko, Portugalsko, Reúnion, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Slovinsko, Spojené království, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Vatikán

  Svět - Země neuvedené v předchozích

  Satelit - Inmarsat B, Inmarsat M, Iridium (8817, 8818), Maritime Comm. Inmarsat A, Inmarsat Aero, Inmarsat M4, Iridium (8816).

  Ceník
  Mezinárodní hovory
 • Platby mobilem Mobilní telefon může sloužit jako platební nástroj za nákupy mobilních aplikací, jízdenek na MHD nebo dalších služeb. Více >>
  M-platba – peněženka ve vašem mobilu

  M-platba vám pomůže jednoduše zaplatit mobilem u internetových obchodníků. Aktuálně podporujeme partnery Google Play (Obchod Play), Windows Phone Store, níže uvedené obchodníky přijímající PayPal  (tj. nejedná se o dobíjení peneženky PayPal), SAMSUNG obchod, Facebook a BlackBerry App World.

  Na stránce obchodníka zvolíte platbu pomocí platební metody T-Mobile m-platba. Poté budete přesměrováni na platební bránu, kde vám pro kontrolu zobrazíme podrobnosti. Stisknutím tlačítka Provést transakci platbu dokončíte a platba vám bude stržena z předplaceného kreditu.

  Pokud nemáte m-platby aktivní, můžete je aktivovat internetové samoobsluze.  Platby mobilem pomocí SMS nebo hovoru

  Mobilním telefonem můžete nakupovat i SMS jízdenky, platit parkování, cestovní pojištění, přispívat na dobročinnost, nebo nakupovat aplikace.

  Mobilem můžete platit pomocí SMS, nebo voláním na čísla se zvláštní tarifikací. Podrobnosti o možnostech plateb mobilem najdete zde, ceny v našem ceníku.

  Upozorňujeme, že MOBIL.CZ platby pouze zprostředkovává, daňové doklady k nákupu nebo případné reklamace je nutné vyřizovat přímo s obchodníkem nebo provozovatelem.


  Více informací o mobilních platbách
  Ceník
  Obchodní podmínky pro m-platby
  Obchodní podmínky pro platební služby
  Mezinárodní hovory

Jak si dobít kredit?

V naší mobilní aplikaci Jak dobít - v mobilní aplikaci

Ať jste kdekoliv, dobijete si kredit platební kartou v naší mobilní aplikací. Aplikace vám umí ukazovat i aktuální výši kreditu přímo na obrazovce telefonu formou tzv. widgetu. Aplikace je k dispozici pro operační systém Android a stáhnete ji nyní na Google Play

Na internetu Jak dobít - internet

Kredit můžete jednoduše dobít na internetu pomocí platební karty v internetové samoobsluze a vybrat záložku Dobíjení.

Na terminálech Jak dobít - terminál

Kredit si můžete jednoduše dobít na terminálech Sazky. Stačí obsluze sdělit vaše telefonní číslo MOBIL.CZ.

Pomocí kuponu Jak dobít - kupón

U vybraných prodejců si můžete koupit dobíjecí kupon MOBIL.CZ v hodnotách 250 Kč a 400 Kč. Setřete pole na zadní straně a zadejte čtrnáctimístný kód jako vytáčení čísla ve svém telefonu ve tvaru *144*číslo-kuponu# a “volejte“ na něj. Můžete ho zadat i ve své hlasové samoobsluze na čísle 3333 nebo v internetové Samoobsluze.

V bankomatech Jak dobít - bankomat

Kredit si můžete pohodlně dobít také v bankomatech většiny českých bank. Pokud nenajdete logo MOBIL.CZ, zvolte dobíjení T-Mobile nebo Twist. Zadejte ale své číslo MOBIL.CZ. My už se o správné dobití postaráme.

V elektronickém
bankovnictví Jak dobít - bankovnictví

Dobití kreditu je k dispozici i v elektronickém bankovnictví některých bank. Stačí se přihlásit a kredit máte okamžitě k dispozici. Pokud v nabídce nenajdete MOBIL.CZ, zvolte dobíjení T-Mobile nebo Twist. Zadejte ale své číslo v MOBIL.CZ. My už se o správné dobití postaráme.

Změna DPH u předplaceného kreditu

Jak to teď bude s DPH při dobití kreditu u předplacené karty MOBIL.CZ?

Od 1. 4. 2017 budou v návaznosti na současný vývoj legislativy upravující daň z přidané hodnoty zdaňovány služby poskytované prostřednictvím předplacených karet až v okamžiku jejich poskytnutí. To je totiž okamžik, kdy už je tato služba známa. Hlavní změna je, že služby nedaníme při dobití, jak tomu bylo doposud.

Změna se dotkne jen zákazníků, kteří potřebují daňový doklad o nákupu či dobití kreditu. Jestli to vy nejste, tak s klidným srdcem můžete přestat číst, protože změna se vás nedotkne.

Co se bude vlastně měnit?

Co je doklad Spotřeba kreditu a kde ho najdu?

Jak si přenést své stávající číslo?

 1. Pořiďte si předplacenou kartu MOBIL.CZ a vložte SIM kartu do telefonu. Pustťe telefon a zavolejte na libovolné telefonní číslo, čímž se karta aktivuje (prozvonění nestačí a hovor nelze provést ze zahraničí).
 2. Získejte od svého operátora ČVOP (tzv. číslo výpovědi opouštěného poskytovatele)
  Kde získám ČVOP?

  T- Mobile: zavolejte na 4603 nebo 603 603 603

  Vodafone: zavolejte na 800 770 077

  O2: zavolejte na 800 020 202 nebo zajděte na prodejnu

  Jiný operátor: zákaznickou linku najdete na jeho webových stránkách

  Mám teď předplacenou kartu: Pokud vám zbývá kredit, spotřebujte ho nebo si ho nechte vyplatit. Pokud jste v mínusu, váš stávající operátor přenos zamítne.

  Mám teď tarif: Vypovězte smlouvu se svým současným operátorem. Jak to udělat, zjistíte u svého operátora.

 3. Zbytek vyřešíte v naší samoobsluze. Zadejte do internetového prohlížeče samoobsluha.mobil.cz , zaregistrujte se a následně přihlaste se svým novým účtem.
 4. V samoobsluze klikněte na Přenést číslo, vyplňte všechna pole v modrém boxu a klikněte na tlačítko „Pokračovat“
 5. Počkejte na potvrzovací SMS a e-mail s potvrzením přenosu a číslem, pod kterým váš přenos sledujeme.
 6. Hotovo! Můžete si užívat levného volání a internetu zdarma! Jak přenos probíhá?

  Přenos čísla proběhne do 4 pracovních dnů po datu uvolnění od vašeho operátora. Poznáte to i podle vašeho ČVOP (je to 4. - 7. číslici ČVOP) Několik dní před přenosem čísla dostanete informační SMS s datem, kdy přenos proběhne.

  Do okamžiku přenosu vaše číslo zůstává stále v provozu na kartě původního operátora, není tedy třeba měnit SIM. Přenos probíhá v nočních hodinách a je možné, že vaše číslo bude po nějakou dobu nedostupné. Aspoň se v klidu vyspíte. Ráno pak stačí vložit do vašeho telefonu SIM kartu MOBIL.CZ a můžete si užívat levného volání a internetu zdarma.

 7. Stejný proces funguje i pro převedení čísla od T-Mobile.

Užitečné kódy

 • *146# Zjistit kredit
 • *145# Zjistit data

Zeptejte se mě, na co chcete

Jaká je hlavní výhoda MOBIL.CZ? MOBIL.CZ vám na předplacené kartě přináší internet v mobilu zcela zdarma. Nemusíte se bát žádných překvapení ani nečekaně naúčtovaných částek. Navíc můžete volat již od 1,90 Kč...

V čem je MOBIL.CZ jiný oproti konkurenci? Ceny: Snažíme se vám přinést ty nejvýhodnější ceny a nejlepší výhody pro předplacené karty na českém trhu. Prvním rozdílem jsou proto výhodné ceny volání a zejména jedinečná nabídka...

Co znamená, že jsme virtuální operátor? Virtuální operátor nemá vlastní mobilní síť. MOBIL.CZ proto využívá síť T-Mobile, nemusíte se tak bát žádných problémů s pokrytím. Všude, kde je k dispozici síť T-Mobile, můžete...

Další dotazy >

Nebo mi zavolejte!

738 333 333 Mám předplacenou kartu

Kontakty >